top of page
cla.png

CLA Polska uruchamia regularne turnieje eHokeja

Mamy ekscytującą wiadomość do ogłoszenia! Począwszy od 16 kwietnia, CLA Polska zacznie organizować regularne turnieje eHokeja. Będą się one odbywać tygodniowo od poniedziałku do soboty, od 8:00 do 18:30, z dziewięcioma turniejami każdego dnia. Ważne jest, aby podkreślić, że ten nowy dodatek nie wpłynie na ogólną liczbę wydarzeń ani nie zmieni harmonogramu rozgrywek eHokeja po stronie ukraińskiej.


Śledź całą akcję na żywo na oficjalnych platformach streamingowych CLA, w tym na Twitchu, YouTube i Kick. Ponadto, kilku doświadczonych polskich graczy eHokeja zademonstruje swoje umiejętności! Możesz zobaczyć ich w akcji na stronie https://www.cyberarena.live/pl/cla-gamers-ehockey 


Naszym głównym priorytetem pozostaje zapewnienie zgodności turnieju ze standardami uczciwej gry i pełne wsparcie dla naszych polskich graczy.


Cieszymy się z tej kreatywnej inicjatywy naszych partnerów. Ten postęp oznacza znaczący kamień milowy dla polskiej dywizji i całej CyberLive!Areny. Jesteśmy chętni do zaangażowania się w tę ciągłą, zaciętą rywalizację.


Pozdrawiamy,

Zespół STEP

Comments


bottom of page