top of page
cla.png

CLA Polska wchodzi na podium Ekstraklasa Games

Mamy dla Was wspaniałe wieści! Niedawno zakończyły się Ekstraklasa Games, czołowe wydarzenie organizowane przez polską profesjonalną ligę piłkarską, PKO Bank Polski Ekstraklasa. Te zawody przyciągnęły niezliczonych entuzjastów e-sportu oraz najlepszych zawodowych graczy E-piłki nożnej, napełniając turniej emocjami i prawdziwym duchem rywalizacji. Na szali leżały nie tylko solidne nagrody pieniężne, ale również zaproszenie na światowe turnieje FIFA pierwszej kategorii. Wybitni zawodowcy E-piłki nożnej z CLA Polska, w tym Majkel, Neerven, Ostat, dewidek, zimny i natsuu — który dołączył do ligi CLA w trakcie turnieju, również zdecydowali się spróbować swoich sił.


Przez kilka miesięcy gracze musieli rywalizować w ośmiu oddzielnych turniejach, aby mieć szansę na wejście do etapu finałowego. Po wielu wzlotach i upadkach do finałów przeszli Neerven, Ostat i dewidek. Dołączył do nich Majkel, który wcześniej wygrał turniej Pierwsza Liga i został bezpośrednio zaproszony do finałów Ekstraklasa.


27 kwietnia zawodnicy przystąpili do swojej ostatecznej bitwy, całkowicie skoncentrowani na zwycięstwie. Od początku Neerven, Ostat i dewidek przeszli przez etap grupowy i weszli do Playoffs. Tam Neerven ponownie udowodnił, dlaczego jest uważany za najlepszego gracza w polskiej dywizji. Pokonując przeciwników zdecydowanie, szybko znalazł się w finałach przeciwko innemu znanemu polskiemu graczowi, Riptorekowi, i zwyciężył, stając się zwycięzcą i prawdziwym mistrzem Ekstraklasa Games 2024! Tymczasem jego koledzy, dewidek i Ostat, również zaprezentowali się doskonale, kończąc na odpowiednio 3. i 4. miejscu.


Słowa nie mogą wyrazić, jak bardzo jesteśmy dumni z osiągnięć naszych graczy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestniczącym graczom oraz organizatorom turnieju za zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia. Specjalne gratulacje dla Neervena i powodzenia na nadchodzących FC PRO World Championship oraz eChampions League 2024!


Pozdrawiamy,

Zespół STEP

Comments


bottom of page