top of page
cla.png

Wyniki CLA na DreamHack Dallas 2024

W minioną niedzielę zakończyło się jedno z największych wydarzeń esportowych sezonu, DreamHack Dallas 2024! Wśród wielu popularnych tytułów esportowych był także nasz ulubiony symulator piłki nożnej, EA Sports FC 24. Oczywiście, nasi partnerzy z CyberLive!Arena nie mogli przegapić takiej okazji, dlatego Neerven, gwiazdor polskiej dywizji, wraz z Fico i JokerTole z chorwackiej dywizji, wybrali się do USA, by spróbować swoich sił.


Wydarzenie to zgromadziło 256 graczy, podzielonych na cztery grupy kwalifikacyjne, którzy rywalizowali w drabinkach podwójnej eliminacji. Najlepsi 16 graczy awansowali do fazy play-off, gdzie rywalizowali o pulę nagród wynoszącą 100 000 USD, oraz 2 miejsca na Pucharze Świata Esportu 2024 dla dwóch najlepszych graczy.


Mimo dobrego startu, niestety żaden z chłopaków nie przeszedł grupowej fazy. Fico dotarł do finału swojej grupy, gdzie przegrał z przyszłym zwycięzcą imprezy, EmreYilmazem. Natomiast Neerven również udowodnił swoją wartość, dochodząc do ćwierćfinału.


Mimo wszystko jesteśmy bardzo dumni, że Polska była reprezentowana na tak wielkim wydarzeniu. Życzymy powodzenia CLA na nadchodzącym DreamHack Summer 2024 w Jönköping, w Szwecji.


Pozdrawiamy,

Zespół STEP

Комментарии


bottom of page