top of page
cla.png

Dewidek zdobywa trzecie miejsce w 29. sezonie CLA EuroCup E-piłki nożnej

Jest już poniedziałek i jak zawsze z przyjemnością prezentujemy krótkie podsumowanie najnowszego sezonu 29 CLA EuroCup w E-piłce nożnej. Przeanalizujmy końcowe wyniki.


W tym sezonie Gruby z Chorwacji słusznie zajął pierwsze miejsce. Tuż za nim znajduje się kolejny chorwacki gracz, TUNA13, który utrzymywał imponującą serię zwycięstw aż do finałów. Cieszymy się, że dewidek z polskiej dywizji zajął trzecie miejsce. Rozpoczynając od górnej drabinki, niestety poniósł dwie kolejne porażki. Warto zauważyć, że zajęcie trzeciego miejsca samo w sobie jest osiągnięciem, biorąc pod uwagę ogólny poziom rywalizacji.


STEP pozostaje zaangażowany w zapewnienie przestrzegania wszystkich standardów uczciwej gry w CLA EuroCup. Uważamy, że jest to idealna platforma dla naszych graczy do doskonalenia umiejętności i przygotowania się do jeszcze większych wydarzeń. To doskonale wpisuje się w nasz główny cel promowania i rozwijania polskiej sceny esportowej.


Tymczasem następny sezon EuroCup już się rozpoczął. Wyniki możesz sprawdzić na stronie https://www.cyberarena.live/pl/cla-eurocup


Z pozdrowieniami,

Zespół STEP

Comments


bottom of page