top of page
cla.png

Ostat zdobywa srebro w 30. sezonie CLA EuroCup E-piłka nożna

Pozwólcie nam przedstawić krótkie podsumowanie zakończonego właśnie 30. sezonu CLA EuroCup e-piłka nożna. Najlepsi gracze z trzech różnych europejskich krajów rywalizowali, aby wyłonić najlepszego spośród nich.


Pierwsze miejsce zdobył Banderas, silny pretendent z Chorwacji. Drugie miejsce, zasłużenie, przypadło renomowanemu polskiemu zawodnikowi Ostat. Jest to jego pierwsze pojawienie się w Top 3 od zwycięstwa w 26. sezonie; mamy nadzieję, że zobaczymy go więcej w przyszłości. Trzecie miejsce zajął kolejny polski zawodnik, Majkel. Pomimo mocnego początku, pokonując dewidek w górnej drabince, Majkel niestety doznał dwóch kolejnych porażek z przyszłymi zwycięzcami pierwszego i drugiego miejsca.


Składamy serdeczne gratulacje wszystkim członkom polskiej dywizji. Sezon po sezonie pokazujecie niesamowite wyniki. Nie możemy się doczekać, co przyniosą przyszłe sezony.


A propos, codzienne kwalifikacje do sezonu 31 są już w toku. Odwiedź https://www.cyberarena.live/pl/cla-eurocup po więcej szczegółów.


Z pozdrowieniami,

Zespół STEP

Comments


bottom of page