top of page
cla.png

Polska świętuje zwycięstwo w 26. sezonie CLA EuroCup w ePiłce nożnej

Ostatni sezon CLA EuroCup w ePiłce nożnej zakończył się znaczącym sukcesem dla polskiej dywizji, gdyż dwóch naszych zawodników osiągnęło pozycje w czołowej trójce. Z niecierpliwością przedstawiamy Wam krótkie podsumowanie kluczowych momentów.


Pierwsze miejsce zostało zabezpieczone przez wielokrotnego mistrza EuroCup, Ostata. W finale zmierzył się z inną polską legendą, Neervenem. Ostat ostatecznie wygrał, pozostawiając tego drugiego na drugim miejscu. Trzecie miejsce przypadło chorwackiemu graczowi, TheKum53.


Jesteśmy niezmiernie dumni, mogąc obserwować tak wybitne występy naszych uczestników. STEP pozostaje zaangażowany w promowanie wydarzeń takich jak CLA EuroCup, zapewniając doskonałą arenę dla naszych graczy do doskonalenia umiejętności i rywalizacji na arenie międzynarodowej. To zaangażowanie wpisuje się w naszą misję wspierania i rozwijania społeczności esportowej w Polsce.


Nadchodzący sezon już się rozpoczął. Aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami, śledź naszego bloga lub odwiedź https://www.cyberarena.live/pl/cla-eurocup, aby zobaczyć wyniki z pierwszej ręki.


Z pozdrowieniami,

Zespół STEP

Bình luận


bottom of page