top of page
cla.png

Polscy Zawodnicy W Finałowej Szóstce w 27. Sezonie CLA EuroCup eKoszykówka

Z radością przedstawiamy najnowsze informacje z 27. sezonu CLA EuroCup. Ten sezon był szczególnie wyjątkowy ze względu na mocne występy chorwackich zawodników, którzy zdobyli większość miejsc w Finałowej Szóstce. Przyjrzyjmy się bliżej końcowym wynikom.


Chorwacki zawodnik Fisherman, kontynuując swoją passę z poprzedniego sezonu, ponownie zdobył pierwsze miejsce. Za nim, na drugim miejscu, znalazł się kolejny chorwacki gracz, Skeletron. Wreszcie, trzecie miejsce zajął inny chorwacki zawodnik, Virovec77.


Chcielibyśmy również wspomnieć o obecności polskich zawodników Gdm i Venom w Finałowej Szóstce. Pomimo zaciętej rywalizacji, dali z siebie wszystko i przeszli dalej.


Ten sezon ponownie pokazał dynamiczny charakter turnieju. Zróżnicowane i nieoczekiwane wyniki oraz szeroki wachlarz umiejętności i strategii są głównymi powodami naszego zaangażowania w wspieranie i uczestnictwo w CLA EuroCup.


Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o EuroCup na naszych platformach. Aby uzyskać natychmiastowe wyniki, odwiedź https://www.cyberarena.live/cla-eurocup


Z pozdrowieniami,

Zespół STEP

Comments


bottom of page