top of page
cla.png

Witamy w Stowarzyszeniu E-sportowym Polskim

Witajcie na oficjalnym blogu Stowarzyszenia E-sportu Polskiego (STEP). Jesteśmy publiczną organizacją poświęconą podnoszeniu standardów, zwiększaniu rozpoznawalności oraz zapewnieniu integralności polskiej sceny e-sportowej zarówno lokalnie, jak i na arenie międzynarodowej. Przede wszystkim jesteśmy zobowiązani do wspierania, promowania i ochrony naszych graczy oraz tętniącej życiem kulturę e-sportową.


Za pomocą naszego profesjonalnego zespołu, składającego się z doświadczonych byłych zawodników i trenerów e-sportowych, STEP wspiera organizatorów turniejów w ustalaniu zasad i regulaminów, pozwalając im działać w sprawiedliwym i spokojnym środowisku.


Na naszej oficjalnej stronie bloga przekażemy Wam najświeższe wiadomości ze sceny polskiego esportu, podkreślając osiągnięcia naszych utalentowanych graczy. Znajdziecie tu również cotygodniowe podsumowanie turnieju СLA EuroCup od naszych partnerów z CyberLive!Arena.


STEP reprezentuje dynamiczny segment ciągle rozwijającej się społeczności e-sportowej, napędzanej zobowiązaniem do doskonałości. Z niecierpliwością oczekujemy na przyszłość, mając w planach liczne projekty, które odzwierciedlają naszą wizję i są wspierane przez entuzjastów e-sportu z całego świata.


Miło nam Was poznać i bądźmy w kontakcie!


Pozdrawiamy,

Zespół STEP

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page